The contest is over
2:00:00 of 2:00:00
The scoreboard was frozen at 1:00:00
Last success: BelarusianSU 10: Inspiration, C, 0:59:49
Last run: VitebskSU #2, B, 1:57:19
# Contestant A
13 / 33
B
13 / 76
C
7 / 52
D
9 / 41
= Penalty
1 BelarusianSU 4: OSUTeam
(Aliaksei Ulyanau, Yaralsau Barysau, Maksim Shishkou)
+
0:11
+3
0:18
+
0:38
+
0:27
4 154
2 Belarusian SUIR #8: White-Winged
(Arseni Matsiusheuski, Hleb Nestsiarovich, Raman Pantus)
+
0:42
+
0:45
+
0:32
+
0:39
4 158
3 Belarusian SUIR #1: So stuffy
(Aliaksandr Loseu, Mikita Halukh, Raman Markavets)
+
0:32
+1
0:37
+1
0:53
+
0:28
4 190
4 GSU-2
(Egor Korotkevich, Uladzislau Bortenko, Uladzislau Khamkou)
+
0:16
+3
0:29
+
0:33
+2
0:51
4 229
5 BelarusianSU 5: Medium rare
(Katsiaryna Harachkina, Darya Hnedzko, Kiryl Zarouski)
+1
0:51
+2
0:18
?6 +
0:33
3 162
6 Belarusian SUIR #5: UwU
(Kanstantsin Viahera, Dzmitry Chopchyts, Yahor Kuchar)
?2 +1
0:25
+1
0:54
+
0:47
3 166
7 BelarusianSU 10: Inspiration
(Ruslan Parfionau, Yan Senin, Egor Tiliguzov)
+1
0:34
+
0:42
+1
0:59
?2 3 175
8 Baltic FU 1: Num4
(Giordano Chernozhukov, Михаил Добрилко, Gleb Alekseev)
. −4 +
0:27
+
0:19
2 46
9 Belarusian SUIR : Vibeman
(Alex Birych, Anton Dauhapolik, Raman Kazhamiakin)
+
0:21
+
0:35
?2 ?1 2 56
10 Belarusian SUIR : PCC
(Milena Karotkaya, RYNAT BAITASAU, Artsiom Smychek)
+
0:41
+
0:17
−4 ?1 2 58
11 Belarusian SUIR : Rebuilded POIT
(Yahor Tsimoshak, Aliaksei Sazonau, Kirill Pastukhou)
+
0:38
+
0:29
?4 ?2 2 67
12 BelarusianSU 2: Fiksiki
(Anton Kharasau, Uladzislau Koshchanka, Andrei Kastsiany)
. . . +
0:33
1 33
13 BelarusianNTU#8JabaInc
(Yuliya Makhonina, YAHOR LITVINENKA, Danil Serov)
+
0:38
. . . 1 38
14 Belarusian SUIR : turbosvin u+1f416 u+1f4a8
(Klim Seviaryn, Nikita Artikhovich, Aliaksandr Mikhei)
+
0:39
?1 ?12 . 1 39
15 BelarusianNTU#9Enigma
(Yauheni Khaniak, YAHOR ADASKEVICH, Mikalai Prazhko)
?1 +1
0:22
?4 ?1 1 42
16 BelarusianSU 11: Wrestlers
(Egor Vydrenko, Nadir Gorbunov, Dzmitry Kulik)
+
0:49
?2 ?1 . 1 49
17 BelarusianNTU#5Team50/50
(Andrei Kernazhytski, Maksim Matskevich, Stanislau Trukhau)
+
0:57
. . −1 1 57
18 Grodno_SU #3
(Ivan Skrypinski, Yahor Bahatyrevich, Aliaksei Karliuk)
. ?1 . +1
0:48
1 68
19 Brest SU #2 Legoin
(Matvey Markovets, Stanislau Dashkevich, Danil Fisiuk)
. +1
0:55
?1 . 1 75
20 Belarusian SUIR #4: Selamat Pagi
(MIKITA HRYSHAYEU, Anton Sviridchik, Dzmitry Kliabanau)
. +4
0:30
. . 1 110
21 Belarusian NTU#1 FITRx3
(Artsiom Zaitsau, Vadzim Maliavanny, Volha Kikhtsenka)
. ?3 . . 0 0
21 Belarusian SUIR #3: Enter name of team
(Viachslau Yermakou, Daniel Malets, Ilya Smoliar)
. . . . 0 0
21 Belarusian SUIR #6: Luchshaya Komanda Ever
(Yauheni Hudaryan, Kiryl Fralenka, KIRYL DZIATKOUSKI)
?9 . . . 0 0
21 Belarusian SUIR #7: Brute Force - Best Force
(Danila Berazhny, Oleg Volkovskiy, Yuri Farisey)
. . . . 0 0
21 Belarusian SUIR #9: 0xC0FFEE
(Aliaksei Sitnikau, Vadzim Kazlou, Vladimir Velikovich)
?2 . . . 0 0
21 BelarusianNTU#2 Pogchampions ?
(Kiryl Ptukha, BAREIKA BAHDAN, Ivan Zhauniak)
. . . . 0 0
21 BelarusianNTU#3BDB
(Uladzislau Babrouka, Uladzimir Dolhi, Egor Belyi)
?2 . . . 0 0
21 BelarusianNTU#4 RuntimError
(Maksim Silkou, Дмитрий Коржицкий, Николай Молочко)
. . . . 0 0
21 BelarusianNTU#6NoTimeError
(Vlad Timofeev, Vladislav Kabak, DZMITRY MAISIAYNOK)
. ?2 . . 0 0
21 BelarusianNTU#7HelloWorld
(Ivan Saveliev, Vanya Starovoytov, Мария Махнач)
. . . −1 0 0
21 BelarusianSU 12: "English" != "Problem"
(Arseni Tyletski, Klimentsi Markevich, Aliaksandr Khrapko)
. . . . 0 0
21 BelarusianSU 1: Dungeon Thread
(Yafim Klimasheuski, Anton Paliukhovich, Daniil Dzenhaliou)
. . . . 0 0
21 BelarusianSU 3
(Anton Kernazhytski, Maksim Koval, Daniil Melnichenka)
. . . . 0 0
21 BelarusianSU 6: Still loving you
(Fedor Tsupko, Nikita Kondibor, Viacheslav Akulenko)
. ?1 . . 0 0
21 BelarusianSU 7
(Uladzislau Adamenka, Kirill Baskakov, Ilya Shtanov)
. . . . 0 0
21 BelarusianSU 8: K, P, and Crazy Zh
(Vladislav Oleshko, Nikita Baranov, Nikita Shavnev)
. . . . 0 0
21 BelarusianSU 9: Pointing Hands
(Maksim Kohan, Ihar Filipovich, Vladimir Kuzmitski)
. . . . 0 0
21 BelSTU#1
(Mikita Tsikhanovich, Dzianis Druhakou, Maksim Pazdniakou)
?2 ?3 ?4 . 0 0
21 BelSTU#2
(Aliaksey Krauchanka, Dzmitry Trubach, Dzmitry Zvarykin)
. . . −1 0 0
21 BelSTU#3
(Kanstantsin Zhogal, Mikita Turchinovich, Egor Gerasimenko)
. ?4 . . 0 0
21 BelSUT_1
(Ilya Manarkhovich, Yahor Ivanitski, Aliaksandr Daroshchanka)
. . . . 0 0
21 Brest STU19
(Ekaterina Subtelnik, Karina Prokopenya, Margarita Ptukha)
. . . . 0 0
21 Brest STU9: EX Tenebris
(ADRYIAN ZARECHNY, Danil Kachalovskiy, Evgenii Kopanchuk)
. . . . 0 0
21 Brest SU #1 AP Team
(Maksim Zayats, Alexandr Kovalevich, Anton Lapytska)
. . . . 0 0
21 Grodno_SU #1
(Uladzilen Laktsevich, Mikalai Zdanchuk, Mikalai Ihnatsenka)
. . . ?2 0 0
21 Grodno_SU #2
(Yhor Anikevich, Victor Makarevich, Maksim Lantsevich)
. ?5 ?2 . 0 0
21 GSTU-1: PalataCoding
(Vasili Korol, Dmitry Ivanov, Maxim Lyutikov)
. ?3 . ?2 0 0
21 GSTU-2: Why42
(Vadim Valuev, Vlsdislav Marochkin, Ivan Timoshenko)
. −1 ?1 ?3 0 0
21 PolotskSU: CS
(Ivan Stotik, German Maevskiy, Fariz Mamedov)
. . ?1 ?2 0 0
21 PolotskSU: Frasinyata
(Vladislav Lameko, Alexander Balmakov, Pavel Kolesinskiy)
. . . ?9 0 0
21 VitebskSU #2
(Katsiaryna Kazlova, Polina Shchetsina, Maksim Linkevich)
. ?11 . ?1 0 0
21 VitebskSU #3
(Artur Abramenka, Yahor Hrydzin, Artsiom Miadzvedzeu)
. ?6 . . 0 0